Přihláška na profesory

Zájemcům o profesorská místa v Bradavicích nabízíme jedinečnou příležitost účastnit se výběrového řízení na učitelské pozice pro příští školní rok. Hledáme inteligentní hráče schopné nám pomoci s rozvojem projektu. Jste schopni si udělat čas na pravidelnou online výuku? Baví vás svět Harryho Pottera? Pak neváhejte a připojte se do našeho profesorského sboru!

Nábor nových profesorů

Náplň práce profesora:
  • vedení pravidelných online hodin
  • opravování domácích úkolů a testů
  • spoluúčast na organizaci školních akcí
  • kontrola chování studentů a dohled nad dodržováním pravidel RPG

Máte-li skutečný zájem o post profesora, odešlete na e-mail reditel@hradbradavice.cz stručný životopis vlastní postavy a krátký motivační dopis, který bude obsahovat následující údaje:
  • základní informace o vás jako o skutečné osobě (včetně reálného věku)
  • základní informace o vás jako o kouzelníkovi (zkušenosti s RPG a hry, kde jste doposud hráli nebo hrajete, jak by se jmenovala vaše profesorská postava)
  • předmět, který byste chtěli vyučovat a proč zrovna tento předmět
  • kontaktní údaje (discord)
  • důvody, pro které bychom vás měli přijmout
Ozveme se vám.

Archiv zpráv